Trailerfan.comTrailerfan.com

 

Zac Efron


   Overview  | Comments  | Pictures  

Other works
actor, producer
First name
Zachary David Alexander Efron
Nickname
Zacquisha, Hollywood
Others
Zachary Efron
Date of Birth
18. October 1987, Libra, 30 years
San Luis Obispo, California, USA
Height
1.79 m

 Awards

Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.Jeho přítelkyní je Vanessa Hudgens,známá rovněž z Muzikálu ze střední.

 Comments


 Movies
   Title  | Year  

Casts
17 Again 2009
21 Years: Richard Linklater 2014
Albuquerque Cops Kill Homeless Man - Brett Keane Visits 2014
Artist on Artist
At Any Price 2012
Baywatch 2017
Bravo Supershow 2007
BRAVO: Best of 2010 2010
Catfish: The TV Show 2012
Charlie St. Cloud 2010
Compilation 2012
Compilation 2014
Davey Hunkerhoff 2006
Dear Abby 2003
Deception 2006
Dirty Grandpa 2016
Dr. Seuss' The Lorax 2012
Draft Day 2014
Ellen: The Ellen DeGeneres Show 2003
Episode #1.116 2010
Episode #10.151 2012
Episode #10.261 2012
Episode #15.145 2007
Episode #16.177 2008
Episode #17.51 2009
Episode #18.86 2010
Episode #18.89 2010
Episode #20.120 2012
Episode #3.194 2011
Episode #3.200 2011
Episode #3.6 2007
Episode #5.32 2010
Episode #5.4 2009
Episode #5.9 2009
Episode #7.10 2011
Episode #7.19 2012
Episode #7.25 2012
Episode #7.61 2009
Episode #8.3 2007
Episode #8.73 2014
Episode #9.18 2014
Episode #9.28 2014
Episode #9.6 2009
Episode #9.79 2013
Episode dated 3 November 2008 2008
Fireworks 2004
Hairspray 2007
Hayden Panettiere 2012
Heist 2006
High School Musical 2006
High School Musical 2 2007
High School Musical 3: Senior Year 2008
Hope for Haiti Now: A Global Benefit for Earthquake Relief 2010
I Love Her 2009
If You Lived Here, You'd Be Home Now 2006
IMDb: What to Watch 2013
Into My Life 2004
Jimmy Kimmel Live! 2003
Late Night with Jimmy Fallon 2009
Late Show with David Letterman 1993
Le grand journal de Canal+ 2004
Leaving Playa Linda 2005
Liberal Arts 2012
Live Results Show 2009
Low-Brow OCD Theater Presents: Pull My Finger Fourty Times 2012
Made in Hollywood 2005
Matt LeBlanc/Zac Efron/Seth Rogen/Kaiser Chiefs 2014
Me Am What Me Am 2012
Me and Orson Welles 2008
Mike and Dave Need Wedding Dates 2016
Miracle and Javonni 2015
Miracle Run 2004
Neighbors 2014
Neighbors 2014
Neighbors 2: Sorority Rising 2016
New Year's Eve 2011
Odd Couples 2006
Parkland 2013
Pick Nik 2005
Pilot 2006
Punk'd 2003
Robert De Niro Tricks Zac Efron Into Making Him a Sandwich
Running Wild with Bear Grylls 2014
Safe 2002
Safe House 2005
Security Briefs 2009
Seth Rogen/Matt Bomer/Coldplay 2014
Sex & Taxes 2005
Signs 2005
Sledgehammer 2005
Tell My Mom 2009
That Awkward Moment 2014
The Big Wide World of Carl Laemke 2003
The Derby Stallion 2005
The Graham Norton Show 2007
The Grass Is Greener Than You Think 2004
The Greatest Showman on Earth 2017
The Lucky One 2012
The Masterpiece 2016
The Paperboy 2012
The Pleiades 2005
The Replacements 2006
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon 2014
The Tonight Show with Jay Leno 1992
The Wisdom to Know the Difference 2005
Totally Suite New Year's Eve 2005
Triple Play 2004
Unscripted 2014
We Are Your Friends 2015
Welcome to the '60s: On the Set of 'Hairspray' 2007
Without Consent 2004
Xposé 2007
You Belong to Me 2013
Zac Efron 2014
Zac Efron and Grey's Anatomy Star Jessica Capshaw. Plus, Girlfriend Getaway Thursday! 2014
Zac Efron/Alison Brie/Sara Bareilles 2014
Zac Efron/American Idol Contestant Eliminated, Sam Wolf 2014
Zac Efron/Day 26 2009
Zac Efron/Fitz and the Tantrums 2014
Zac Efron/Guy Fieri/Jadeveon Clowney/Sarah McLachlan 2014
Zac Efron/Matt LeBlanc/Lee Mack/Marina and the Diamonds 2012
Zac Efron/Miles Teller/Ellie Kemper/Neko Case 2014
Zac Efron/Yeah Yeah Yeahs 2009

Produced by
That Awkward Moment 2014

Movies: 1074890
Trailers: 41502
People: 1566802
Pictures and posters: 647385
User ratings: 16973536
Comments: 841
Advertise with us
Terms of Use