Trailerfan.comTrailerfan.com

Jan Werich


   Overview  | Comments  | Pictures  

Other works
actor, writer, story writer
Nickname
The Wise Clown
Others
Werich, Y. Verikh, Y. Verich, J.W. Rich
Date of Birth
6. February 1905, Aquarius
Praha, Rakousko-Uhersko
Date of Death
31. October 1980, 75 years
Praha, Československo
Web
IMDB

 Comments


 Movies
   Title  | Year  

Casts
Pan Tau a taxikář 1971
Hledá se pan Tau 1972
Pan Tau a Claudie 1970
Až přijde kocour 1963
Assignment K 1968
Balada z hadrů 1960
Baron Prášil 1961
Byl jednou jeden král... 1954
Císařův pekař, Pekařův císař 1952
Crisis 1939
Červená 2017
Drahý zesnulý 1964
Dva mrazíci 1954
Fimfárum - Do třetice všeho dobrého 2010
Fimfárum 2 2006
Fimfárum Jana Wericha 2002
Franta Nebojsa 2002
František Nebojsa 1983
Hej rup! 1934
Herecké Vánoce 1970
Hudba z Marsu 1955
Italienisches Capriccio 1961
Klapzubova jedenáctka 1968
Kočár nejsvětější svátosti 1962
Král a žena 1967
Královna Koloběžka první 1981
Křik 1964
La Vingt-cinquieme heure 1967
Lakomá Barka 1987
Magnetické vlny léčí 1965
Medvěd 1961
Muzika pro dva 1980
O zlaté rybce 1951
Padeniye Berlina (1-r seria) 1949
Padeniye Berlina (2-r seria) 1949
Pan Tau 1970
Pan Tau a cesta kolem světa 1972
Pan Tau a tisíc kouzel 1971
Pan Tau to zařídí 1971
Pan Tau v cirkusu 1971
Peníze nebo život 1932
Pudr a benzin 1931
Stvoření světa 1958
Svět patří nám 1937
Tajemství krve 1953
Těžká Barbora 1960
U nás v Kocourkově 1934
Uspořená libra 1963
Šest otázek pro Jana Wericha 1964

Screenplay
Až přijde kocour 1963
Balada z hadrů 1960
Byl jednou jeden král... 1954
Císařův pekař, Pekařův císař 1952
Fimfárum - Do třetice všeho dobrého 2010
Fimfárum Jana Wericha 2002
Golem 1936
Hej rup! 1934
Kočár nejsvětější svátosti 1962
Král a žena 1967
Lakomá Barka 1987
Peníze nebo život 1932
Pudr a benzin 1931
RumplCimprCampr 1997
Svět patří nám 1937
Tajemství krve 1953
Těžká Barbora 1960
Uspořená libra 1963

Story by
Pudr a benzin 1931
Těžká Barbora 1960
Koloběžka prvníKoloběľka první 1984
Fimfárum 2Fimfárum 2 2006

Movies: 1140590
Trailers: 43375
People: 1604674
Pictures and posters: 737526
User ratings: 19803463
Comments: 843
Advertise with us
Terms of Use